Zdjęcia z drona Lublin

Marzą Ci się piękne zdjęcia i filmy z lotu ptaka? Teraz są na wyciągnięcie ręki!

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym fotografowaniem i filmowaniem z powietrza, czyli przy użyciu drona. Posiadamy pełne uprawienia UAVO wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, ubezpieczenie zapewniające niezbędną ochronę w trakcie każdego lotu, a także profesjonalny sprzęt renomowanej marki DJI, który potrafi robić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz nagrywać filmy w standardzie jakości 4K. Podejmujemy się zleceń zarówno dla osób prywatnych, jak i instytucji publicznych czy firm z najróżniejszych branż. Mamy wieloletnie doświadczenie, ogromne pokłady inspiracji, niepowtarzalny zmysł estetyczny i niezwykle twórcze podejście do swojej pracy.

Drony wykorzystywane przez moją firmę są wyposażone w kamery o wysokiej rozdzielczości, co pozwala na uzyskanie wspaniałych zdjęć z lotu ptaka. Oferujemy  swoje usługi w różnych dziedzinach, w tym w fotografii architektury, reklamowej, budowlanej, a także w filmowaniu eventów i różnego rodzaju imprez.

Nasze zdjęcia i filmy z drona nie tylko zachwycą Cię niebanalnymi ujęciami, ale też pozwolą spojrzeć na znane Ci obiekty i miejsca z nowej, jakże intrygującej perspektywy. Będą nietuzinkową pamiątką lub posłużą jako idealny prezent, jeśli chcesz, możesz je również wykorzystać do celów marketingowych. Napisz do nas, powiedz czego potrzebujesz. Chętnie pomożemy Ci w realizacji Twojego wymarzonego projektu!

Obsługujemy:

  • uroczystości ślubne
  • imprezy plenerowe
  • inwestycje budowlane
  • etapy budowy
  • zdjęcia nieruchomości i działek na sprzedaż

Na usługi foto – video wystawiamy Fakturę VAT. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Bezpłatny dojazd na terenie Lublina.

Zapraszamy i gwarantujemy ujęcia, które zapadną Wam w pamięć 🙂 Masz pytania śmiało dzwoń 505 686 994 

#zdjęcia_z_drona_lublin
#dron_lublin