| strony internetowe | sklepy internetowe |

Kilka słów o nas

Smart Studio to firma, która powstała w 2009 roku i od początku swojego istnienia cieszy się dużą renomą w branży internetowej. Jesteśmy młodymi, zdolnymi ludźmi, dla których tworzenie stron internetowych to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

Ponieważ sami prowadzimy firmę, doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy biznes to indywidualny pomysł. Dlatego tworzone przez nas strony nie powstają na gotowych, często powielanych szablonach, lecz są oryginalnymi projektami dopasowanymi pod każdym względem do Twojej firmy. Indywidualne i nieszablonowe podejście do każdego nowego zlecenia to cecha, której może nam pozazdrościć konkurencja!

Zapewniamy:

  • Hosting (domena, serwer, certyfikat SSL)
  • Profesjonalne zdjęcia które wykonuję u klienta
  • Przygotowanie treści na strony www
  • Indywidualny projekt graficzny każdej strony internetowej
  • Obsługę posprzedażową, czyli aktualizacje strony bez limitu, modyfikacje oferty, nowe zdjęcia itp.
  • Dojazd do klienta
  • Wsparcie techniczne

Oferta Smart Studio jest bardzo szeroka – to nie tylko tworzenie stron internetowych i ich obsługa, ale również kompleksowa reklama i promocja w sieci.


Co nas wyróżnia ?

W Smart Studio kontakt z klientem nie kończy się za złożeniu zamówienia i wykonaniu usługi. W przeciwieństwie do innych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych my kładziemy bardzo duży nacisk na obsługę posprzedażową. Zależy nam na tym, aby stworzyć Ci oryginalną wirtualną wizytówkę w sieci, ale chcemy też, żebyś umiał ją skutecznie wykorzystać. Potrafimy doradzić i podpowiedzieć ciekawe rozwiązania. Każdy nasz kontrahent to docenia.


Sprawdź sam co oznacza współpraca z nami.

INDYWIDUALNY PROJEKT WWW
Każdy z naszych projektów tworzymy w sposób indywidualny. Dzięki temu możemy zagwarantować, że będzie on całkowicie unikatowy pod względem graficznym, a także idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań konkretnego klienta oraz specyfiki jego firmy.

PROFESJONALNE ZDJĘCIA TWOICH USŁUG I PRODUKTÓW
Nie masz materiałów, które można by umieścić na stronie? Nic nie szkodzi! Możemy przyjechać i wykonać na miejscu profesjonalne zdjęcia oraz filmy w rozdzielczości 4K. Posiadamy bardzo dobrej jakości sprzęt, m.in. obiektywy najbardziej cenionych marek: NIKON i SIGMA.

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
Jesteśmy do waszej dyspozycji przez cały czas trwania umowy, bez ograniczeń. Możesz na nas liczyć w przypadku ewentualnych usterek, chętnie pomożemy też z aktualizacją strony i modyfikacją zamieszczonych na niej treści.

DOJAZD DO CIEBIE
Chcesz dodać nowe treści na stronę? Potrzebujesz nowych zdjęć, które mógłbyś umieścić w galerii, ale nie posiadasz odpowiedniego sprzętu lub umiejętności? Nie martw się, możemy Ci w tym pomóc. Wystarczy zadzwonić – przyjedziemy i zrobimy wszystko za Ciebie.